Pre hotely

Ponuka pre hotely

hotel

 

Vážený majitelia penziónov, apártmanových domov a hotelov. Ak ste sa rozhodli zvýšiť návštevonosť svojich ubytovacích zariadení tak ste na správnej mieste.

5 dôvodov prečo vybaviť Váš hotel alebo penzión kvalitnými matracmi

  • Na izbe trávia hostia väčšinu času v posteli, kvalitné penové matrace zaistia hosťom dokonalý odpočinok a pokojný spánok.                                        matrac
  • Komfortné matrace zaistia Vaším hosťom potrebnú regeneráciu, matrace by mali byť z kvalitných materiálov, ktorých základom je najlepšie ortopedická studená pena s vrstvou anatomickej pamäťovej peny, ktorá hosťom ponúkne kvalitný odpočinok po hektickom dni.
  • Dlhodobá investícia hotelového matraca musí mať dlhú životnosť, jedná sa o investíciu na niekoľko rokov.
  • Spokojnosť hosťov podľa prieskumu uvádza 2/3 hosťov ako dôvod nespokojnosti práve nekvalitný matrac a posteľ. Naopak vďaka kvalitnému „vyspaniu" predchádzajúcu bolesť chrbta sa hostia vracajú a odporúčajú hotel svojim známym.
  • Konkurenčná výhoda: vo svete je bežné, že si hostia vyberajú hotely podľa kvality matracov na izbách.

 

Ďalej v našej ponuke nájdete aj matracové a vankúšové chrániče / plachty, ktoré ochránia a predĺžia živostnosť Vašich matracov a vankúšov.

Každé ubytovacie zariadenia, škôlka a zdravotnícke zariadenia rieši, ako zamedziť znečisteniu matracov. Problémom nie je len bežné znečistenie, ale aj potreba chrániť matrace pred tekutinami a osídlenia parazitmi. V súvislosti s cestovaním sa v poslednej dobe objavuje stále častejšie vyšší výskyt ploštíc, ku ktorých likvidácii je zvyčajne potrebné zlikvidovať aj matrace. Naše chrániče matracov potahující celú matrac vďaka svojej maximálnej ochrane udržia hodnotu vášho vybavenia.

Nárast alergií a astmy vytvoril novú cieľovú skupinu, ktorá si vyžaduje špecifické pobytové podmienky, s ktorými si v našej krajine zatiaľ nevieme príliš poradiť. Pre týchto zákazníkov máme funkčné, certifikované lôžkoviny. Vyškolíme vašich zamestnancov tak, aby potreby alergikov nepovažovali za nepríjemnosť, ale príležitosť.   hpu

Naším riešením je dôkladná, bariérová ochrana matracov a vankúšov. Aké výrobky k ochrane matracov ale vybrať? Ešte stále sa stretávame s ochranou matracov z nepriedušných materiálov z PVC a nekvalitného polyuretánu, ktoré sic plní svoju funkciu, ale pre užívateľov sú nekomfortné.

Čistota lôžka a kvalita spánku sú veľmi dôležité pre nezávislé hodnotenie reálnych zákazníkov. Aké bude hodnotenie od hosťa, ktorý sa v noci spotený budil na šuštiacim nepriedušnom Matracový chránič? Alebo ako bude hodnotiť hosť čistotu, keď sa z matraca, vankúše alebo prikrývky line nevábny odér?

Ponúkame jednoduché riešenie: hyperpriedyšné prestieradlá, vankúšové chrániče, matracové chrániče a protiroztočové lôžkoviny, ktoré:

šetrí čas vynaložený na upratovanie
šetrí finančné prostriedky vynaložené za pranie
predlžujú životnosť matracov a vankúšov
chráni pred plošticami a roztočmi
umožňujú vytvárať podmienky vhodné pre alergikov a astmatikov
sú certifikované na deklarovanú funkčnosť
sú certifikované systémom OEKO-TEX®

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

 

Magnistretch

ZASEKNUTÝ NERV, VYSUNUTÁ PLATNIČKA

ALEBO ZOSUNUTIE CHRBTICE

VIAC INFO

Tento e-shop je certifikovaný.

Zdravý spánok lieči viac, než si myslíte

Trápi Vás niektorý z uvedených symptómov?

Zápal kĺbov

Pooperačné stavy

Poúrazové stavy

Bolesti ramien

Vysunutá platnička

Poruchy spánku

Preležaniny

Chúlostivá krčná chrbtica

Nesprávne prekrvenie končatín? – Je čas si pohovoriť o novom matraci

+421 903 686 445

+421 903 225 717

AKTUÁLNE ZĽAVY

ZĽAVA 5% v nákupnom košíku na nákup nad 150€


 

 

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Každý nákup nad 100€ získava od nás dopravu ZDARMA.

Za platbu na DOBIERKU u nás neplatíte !!!

( úšetríme Vám 15€ a VIAC, podľa výšky objednávky )

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info