Matracový chránič TENCEL

Matracový chránič TENCEL

Extra priedušný matracový chránič

27 € s DPH

Potrebujete iný rozmer? Kontaktujte nás a pošleme Vám cenovú ponuku. Kliknite sem.

 POTREBUJETE PORADIŤ?
Neváhajte sa na nás obrátiť!
Radi Vám poradíme s výberom vhodného matracu pre Váš kvalitný spánok. Opýtajte sa na tento produkt alebo nás kontaktujte priamo.

 najmatrace@najmatrace.sk
 +421 903 686 445

Dostupnosť: Do 6 pracovných dní

Výrobca: PIKOLIN

Matracový chránič TENCEL - nepriepustný, extra priedušný

 

Materiál: 100% viskóza Tencel® vybavená extra priedušnou PU membránou SmartSeal zabraňujúcou prenikaniu tekutín. Táto membrána zaisťuje maximálne odparovanie potu z ľudského tela a vďaka tomu môžete spať bez pocitu potenia. Membrána sa nezhrňuje a nevydáva nepríjemné zvuky. Výrobok môžete používať ako matracový chránič v kombinácii s bežnou plachtou alebo ako funkčnú plachtu.

  • Extra priedušná membrána SmartSeal je priedušnejšia ako ostatné PU membrány,nedochádza preto k nežiaducemu poteniu
  • Certifikát EOKO-TEX, certifikát na protiroztočnovú funkciu membrány - testy zaručujúce, že výrobok neobsahuje žiadne dráždivé a škodlivé látky a membrána plní deklarovanú funkciu ( testované v textilnom skúšobnom ústave Hohenstein Institute Nemecko ).
  • Vyrobené v Španielsku

ČO JE TENCEL:

  • Tencel® pochádza z prírody a využíva fotosyntézu, ktorá bola od počiatku času dôležitým mechanizmom v prírode a základom života na Zemi. Pri fotosyntéze je energia zo Slnka absorbovaná rôznymi farbivami, a to predovšetkým zeleným chlorofylom a premenená na chemickú energiu. V tomto ohľade sa počiatočné látky oxidu uhličitého a vody prevedú na dextrózy a kyslík.
  • Tencel® vlákno je na povrchu hladké a zároveň je mäkké zabraňuje tým podráždeniu pokožky, pretože drsné povrchy vlákien môžu spôsobiť podráždenie ľudskej pokožky. V porovnaní s povrchmi vlákien bavlny a vlny, je jasné, že tencel® je oveľa jemnejšie a nežnejšie vlákno pri kontakte s kožou ako hodváb a zároveň sú chladnejšie ako plátno. Taktiež tencel® textílie omnoho viac absorbujú vlhkosť než bavlnené textílie

Ekologická výroba
Uzavretý slučkový certifikovaný výrobný proces, šetrenie zdrojmi

Analýza životného cyklu ukazuje ohľaduplnosť voči životnému prostrediu zo strany tencel® v porovnaní s bavlnou, polyesterom a polypropylénom. Štúdia hodnotí všetky vplyvy na životné prostredie v priebehu extrakcie vlákna a dochádza k záveru, že toxický vplyv vyprodukovanej bavlny na čerstvú vodu a pôdu je obrovský v porovnaní s produkciou tencel®. Ďalšou ekologickou výhodou tencel® vlákna je, že drevo (z ktorého sa tencel® vlákno vyrába), pochádza z lesných porastov, ktoré sú obnoviteľné a ľahko udržiavateľné. Spotreba vody pri produkcii tencel® vlákna je 10 - 20-násobne menšia, ako pri bavlne.

 

Je vhodný pre:

  • Alergikov
  • Deti a seniorov
  • Všetkých, ktorí chú chrániť svoje zdravie, udržať svoj matrac v čistote a predĺžiť tak jeho životnosť

Odporúčané postupy k údržbe:

Pranie max. na 95st, bez aviváže, v tekutom pracom prostriedku na tmavú bielizeň, bez optickýchzjasnovačov a bieliacich zložiek. Sušenie vyvesením. Nesušiť na priamom slnku a tepelnom zdroji. Pri skladovaní neprekladať na veľké množstvo skladov.

 

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Magnistretch

ZASEKNUTÝ NERV, VYSUNUTÁ PLATNIČKA

ALEBO ZOSUNUTIE CHRBTICE

VIAC INFO

Tento e-shop je certifikovaný.

Zdravý spánok lieči viac, než si myslíte

Trápi Vás niektorý z uvedených symptómov?

Zápal kĺbov

Pooperačné stavy

Poúrazové stavy

Bolesti ramien

Vysunutá platnička

Poruchy spánku

Preležaniny

Chúlostivá krčná chrbtica

Nesprávne prekrvenie končatín? – Je čas si pohovoriť o novom matraci

+421 903 686 445

+421 903 225 717

AKTUÁLNE ZĽAVY

ZĽAVA 5% v nákupnom košíku na nákup nad 150€


 

 

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Každý nákup nad 100€ získava od nás dopravu ZDARMA.

Za platbu na DOBIERKU u nás neplatíte !!!

( úšetríme Vám 15€ a VIAC, podľa výšky objednávky )

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info