Prestieradlo MagniProtect

Prestieradlo MagniProtect

NOVINKA

Prestieradlo z kolekcie MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a bakteriám

75 € s DPH

Potrebujete iný rozmer? Kontaktujte nás a pošleme Vám cenovú ponuku. Kliknite sem.

 POTREBUJETE PORADIŤ?
Neváhajte sa na nás obrátiť!
Radi Vám poradíme s výberom vhodného matracu pre Váš kvalitný spánok. Opýtajte sa na tento produkt alebo nás kontaktujte priamo.

 najmatrace@najmatrace.sk
 +421 903 686 445

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Magniflex

Prestieradlo MagniProtect 

Prestieradlo z kolekcie MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a bakteriám. Kombinácia technológie ViroStop a aktívneho striebra brání výskytu aktívnych vírusov a baktérií v lôžku a zabraňuje tak negativnému vplyvu patogénov na človeka. Účinky technológie ViroStop potvrdzujú medzinárodné normy ATCC a ISO.

 

 Prečo zvoliť prestieradlo Magniprotect?

  • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
  • Vďaka unikátnej kombinácií vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda i negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
  • Prestieradlo je vyrobené zo 100% polyesteru novej generácie ošetreného technológiou ViroStop.
  • Prestieradlo odporúčame prať na 30°C. Antivírusový a antibakteriálny účinok je garantovaný do 30 pracích cyklov. Potom sa účinok začíná postupne znižovať.
  • Polyester ošetrený technológiou ViroStop je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.

Ceny rozmerov prestieradiel
80 x 200 cm a 90 x 200 cm: 77 €
100 x 200 cm, 120 x 200 cm a 140 x 200 cm: 89 €
160 x 200 cm a 180 x 200 cm: 105 €
200 x 200 cm: 109 €

Prestieradlo je vhodné pre matrace o výške min.16 cm až 35 cm. ( plachta je zospodu po celom obvode ošetrená sťahovacou gumičkou )

Pre koho je prestieradlo magniprotect vhodné?

  • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a vírusov, ktoré sa v lôžku bežne vyskytujú.
  • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pro tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné.
  • Vírusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka ich absencií na matraci, topperi, vankúši alebo prestieradle eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že sa lieči/spí v čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nie je kontaminované vírusmi a baktériami.
  • Prestieradlo je ideálnym riešením tak pre domácnosti, ako pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojm klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií.

 

TECHNOLÓGIA VIROSTOP - SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BATKÉRIAM

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

Vezikulárna technológia cieli na obalené vírusy a pomáhá ich rýchlemu ničeniu. Technológia aktívneho striebra cieli na vírusy a baktérie a efektivne zabraňuje ich množeniu.

Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

oekoCertifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôvěryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby.

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.

 

virusNorma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov.

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Magnistretch

ZASEKNUTÝ NERV, VYSUNUTÁ PLATNIČKA

ALEBO ZOSUNUTIE CHRBTICE

VIAC INFO

Tento e-shop je certifikovaný.

Zdravý spánok lieči viac, než si myslíte

Trápi Vás niektorý z uvedených symptómov?

Zápal kĺbov

Pooperačné stavy

Poúrazové stavy

Bolesti ramien

Vysunutá platnička

Poruchy spánku

Preležaniny

Chúlostivá krčná chrbtica

Nesprávne prekrvenie končatín? – Je čas si pohovoriť o novom matraci

+421 903 686 445

+421 903 225 717

AKTUÁLNE ZĽAVY

ZĽAVA 5% v nákupnom košíku na nákup nad 150€


 

 

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Každý nákup nad 100€ získava od nás dopravu ZDARMA.

Za platbu na DOBIERKU u nás neplatíte !!!

( úšetríme Vám 15€ a VIAC, podľa výšky objednávky )

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info