Topper MagniProtect

Topper MagniProtect

DOPRAVA ZDARMA NOVINKA

Topper MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a baktériám

179 € s DPH

Potrebujete iný rozmer? Kontaktujte nás a pošleme Vám cenovú ponuku. Kliknite sem.

 POTREBUJETE PORADIŤ?
Neváhajte sa na nás obrátiť!
Radi Vám poradíme s výberom vhodného matracu pre Váš kvalitný spánok. Opýtajte sa na tento produkt alebo nás kontaktujte priamo.

 najmatrace@najmatrace.sk
 +421 903 686 445

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Magniflex

Topper MagniProtect 

Topper MagniProtect predstavuje revolučnú novinku v boji proti vírusom a baktériám. Patentovaná pamäťová pena Memoform obsiahnutá v topperi zvýši komfort vášho spánku a poskytne vám jedinečnú spánkovú regeneráciu.

Výška: 5 cm

Poťah: ViroStop
Snímateľný poťah: Nie
Prateľný poťah: Nie
Nosnosť: 180 kg
Vhodné pre dospelých

 

 

Prečo zvoliť Topper Magniprotect?

 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda aj negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Vrchná zmäkčujúca matracová vrstva, tzv. topper zvyšuje pohodlie vášho existujúceho matraca.
 • Topper MagniProtect obsahuje hypoalergénne super mäkké vlákno a 2,5 cm pamäťovej peny Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preležaninám.
 • Poťah topperu z látky ošetrenej technológiou ViroStop nie je snímateľný. Cieľom je zaistiť čo najdlhší antivírový a antibakteriálny účinok, ktorý sa praním postupne znižuje.
 • Topper je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.

Pre koho je topper vhodný?

 • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a virusov, ktoré sa v lôžku bežne vyskytujú.
 • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z virusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne oneochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné.
 • Vírusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka ich absencii na matraci, topperi, vankúši alebo plachte eliminujeme riziko infenkcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že se lieči/spí v čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nie je kontaminované vírusmi a baktériami.
 • Topper MagniProtect je ideálným riešením ako pre domácnosti, tak pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií.
 • Matracový topper MagniProtect je vhodný pre zdravý spánok tých, ktorí nemajú v úmysle meniť aktuálný príliž tuhý matrac a chcú si dopriať pohodlie patentovanej pamäťovej peny Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preleženinám.
 • Pripevnenie k matracu zajisťujú gumové lemy na rohoch topperu.

 

TECHNOLÓGIA VIROSTOP - SILA STRIEBRA PROTI VÍRUSOM A BATKÉRIAM

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

Vezikulárna technológia cieli na obalené vírusy a pomáhá ich rýchlemu ničeniu. Technológia aktívneho striebra cieli na vírusy a baktérie a efektivne zabraňuje ich množeniu.

Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

oekoCertifikát OEKO-TEX® STeP garantuje dôvěryhodnosť a transparentnosť ekologických opatrení vo všetkých fázach procesu výroby.

OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenciu zdraviu škodlivých látok pre ľudí a pre životné prostredie.

 

virusNorma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolom novo zameraným na COVID-19 potvrdzuje antivírusový účinok. ISO 18184 potvrdzuje antivírusovú aktivitu textilných výrobkov. ISO 20743 potvrdzuje antibakteriálnu aktivitu textilných výrobkov.

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Magnistretch

ZASEKNUTÝ NERV, VYSUNUTÁ PLATNIČKA

ALEBO ZOSUNUTIE CHRBTICE

VIAC INFO

Tento e-shop je certifikovaný.

Zdravý spánok lieči viac, než si myslíte

Trápi Vás niektorý z uvedených symptómov?

Zápal kĺbov

Pooperačné stavy

Poúrazové stavy

Bolesti ramien

Vysunutá platnička

Poruchy spánku

Preležaniny

Chúlostivá krčná chrbtica

Nesprávne prekrvenie končatín? – Je čas si pohovoriť o novom matraci

+421 903 686 445

+421 903 225 717

AKTUÁLNE ZĽAVY

ZĽAVA 5% v nákupnom košíku na nákup nad 150€


 

 

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Každý nákup nad 100€ získava od nás dopravu ZDARMA.

Za platbu na DOBIERKU u nás neplatíte !!!

( úšetríme Vám 15€ a VIAC, podľa výšky objednávky )

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info