Curem C4000

 Curem C4000

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Špičkový model luxusných matracov Curem v trojvrstvovom prevedení. Jadro s ventilačnými kanálikmi na odvod pár obsahuje CuremfoamTM a HR peny najvyššej akosti

1102 € s DPH

Dostupnosť: Do 6 pracovných dní

Výrobca: Hilding Anders Group

CUREM C4000

Špičkový model luxusných matracov Curem v trojvrstvovom prevedení. Jadro s ventilačnými kanálikmi na odvod pár obsahuje CuremfoamTM a HR peny najvyššej akosti v 3 vrstvách. Ich parametre, spolu s poťahom Curem Cooper, prešitým jemnou termoaktívnou penou, navodzujú pocit „stavu beztiaže". Výška 26 cm je garanciou maximálneho komfortu, špičkových ortopedických vlastností a jednoduchého ranného vstávania. S matracom Curem C4000 je dodávaný matracový chránič Curem zdarma.

- Výška matraca cca 26 cm
- Výška jadra 21 cm
- 3 vrstvy
(visco pena CuremfoamTM 50 kg/m3 2 cm, visco pena CuremfoamTM 85 kg/m3 9 cm, HR pena 45 kg/m3 10 cm)
- Poťah Cooper – veľmi príjemný na dotyk, snímateľný, prešitý vrstvou visco peny (2 cm)
- Poťah má moderné CNC prešitie
- S matracom je dodávaný matracový chránič Curem zdarma – je snímateľný, prateľný na 60°C.
- Veľká výška uľahčuje ranné vstávanie i ľudom s obmedzenou hybnosťou
- Regresívna záruka 10 rokov.
- Vyrába sa tiež vo verzii HARD so zvýšenou tuhosťou.
- Ložná plocha do 200 x 200 cm je vyrobená z 1 kusa pre maximálny komfort.
- Zvýšená nosnosť 140 kg.

Curem program

Vysoká technológia na miesto pre spanie. Koncept série Curem sa opiera o technológie letov do vesmíru. Špeciálna pena Curemfoam TM má jedinečné odľahčujúce vlastnosti umožňujúce hlboký a kľudný spánok, preto pomahá predchádzať a prípadne aj mierniť pohybové, svalové a kĺbové bolesti. Ako celosvetový výrobca matracov Hilding Anders zaručujeme, že naša kvalita je výborná a je overená medzinárodným dohliadacím úradom.

Matrace Curem vznikajú špeciálnou technológiou nástreku peny. Tento nový spôsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pien pomáha navodiť Vášmu telu veľmi príjemný pocit "stavu beztiaže". Kombináciou rôznych tuhostí pien CuremfoamTM docieľujeme maximálnej stability chrbtice pri všetkých režimoch spánku (na chrbte, na boku ...) i pri prostej relaxácii. Všetky zóny matraca efektívne vyrovnávajú tlak vyvolávaný jednotlivými partiami ľudského tela. Kombináciou týchto dvoch techník (viscoelastická pena, komfortné zóny) poskytujú matrace značky Curem skutočný odpočinok pre Vaše telo aj Vašu myseľ.

Kvalita a použité materiály matracov značky Curem
Všetky matrace značky CUREM sú vyrábané striktne z materiálov najvyššej akosti. Každá dodávka vstupných surovín, pochádzajúcich výhradne z EU, je premetom dôslednej kontroly. Sú používané len „studené peny" typu HR a lenivé peny vysokej objemovej hustoty. Lenivé (termoaktívne) viscoelastické peny nájdete iba pod značkou CuremFoamTM. Túto penu používa exkluzívne značka Curem.
Každý matrac Curem je pred expedíciou kontrolovaný nezávisle na sebe dvomi pracovníkmi výstupnej kontroly a spolu s výsledkom zaevidovaný.
Spánok na matraci Curem bude pre Vás cestou do ríše komfortu a zdravia.

POZOR zmena: chceme Vás informovať, že sme u matracov Curem ako hlavnú vrstvu vysoko-objemovej peny zaviedli NOVINKU - antibakteriálnu penu CuremfoamTM SUPER-VOLUME VISCO Ultrafresh 85 / kg / m3, ktorá svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami významne zvyšuje hygienu lôžka (aktívne ničí širokú škálu baktérií) a vďaka zníženej ne-horľavosti zodpovedá náročným bezpečnostným požiadavkám.
Táto pena nahrádza súčasné modro-bielu melírovanú penu. Fyzikálne vlastnosti, kvalita aj charakteristika programu Curem zostáva plne zachovaná. Kvalita našich výrobkov je overená medzinárodným dohliadacím úradom.

Nový komentár

* (Povinné)

Tento e-shop je certifikovaný.

Zdravý spánok lieči viac, než si myslíte

Trápi Vás niektorý z uvedených symptómov?

Zápal kĺbov

Pooperačné stavy

Poúrazové stavy

Bolesti ramien

Vysunutá platnička

Poruchy spánku

Preležaniny

Chúlostivá krčná chrbtica

Nesprávne prekrvenie končatín? – Je čas si pohovoriť o novom matraci

+421 903 686 445

+421 903 225 717

ZĽAVA 3%

Na každý nákup nad 100€ Vám bude automaticky uplatnená zľava vo výške 3% v nákupnom košíku.

DOPRAVA ZDARMA

Každý nákup nad 100€ získava od nás dopravu ZDARMA.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie